Wiadomości - Aktualności

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodał: lkobos Data: 2019-10-14 07:28:24 (czytane: 481)

wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom zatrudnionym w placówkach oświatowych na terenie Gminy Solec – Zdrój składamy najlepsze życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

 jesienne_kwiaty.jpg

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowejwszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom zatrudnionym w placówkach oświatowych na terenie Gminy Solec – Zdrój składamy najlepsze życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

Niech Państwa praca na rzecz młodego pokolenia przynosi jak najlepsze owoce oraz daje satysfakcję z realizowanej misji, którą niewątpliwie jest troska o wychowanie i wykształcenie dzieci i młodzieży.Życzymy, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych uczniów wynagradzała Państwu trudy niełatwej pracy,a pamięć byłych wychowanków stanowiła dowód tego, jak ogromną rolę spełniliście Państwo w ich życiu.

 

Z wyrazami szacunku i uznania


Przewodniczący Rady Gminy Solec – Zdrój                                              Wójt Gminy Solec-Zdrój

Paweł Patrzałek                                                                                                    Adam Pałys
 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Międzynarodowe Targi Seniora

...