Wiadomości - Aktualności

UWAGA ZMIANA ROZKŁADU JAZDY CIUCHCI

Dodał: ikopec Data: 2017-06-23 13:16:30 (czytane: 462)

ROZKŁAD JAZDY

„BUS SOLEC” – „CIUCHCIA”

Obowiązuje od 26 czerwca 2017 r.

I KURS

9:00 –  ul. Krakowska – Pensjonat ORW „KRYSTYNA”

9:02 – ul. Sienkiewicza – Pensjonat „SYRENKA”

9:04 – ul. Cicha – Pensjonat „CICHA ZDRÓJ”

9:06 – ul. Kościelna – Figura obok kościoła

9:08 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski

9:10 – ul. Partyzantów – Straż

9:13 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

 

II KURS

 12:00 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

12:02 – ul. Partyzantów – Straż

12:04 – ul. Kościuszki – Kawiarnia „ARTYSTYCZNA”

12:06 – ul. Krakowska – Pensjonat ORW „KRYSTYNA”

12:08 – ul. Sienkiewicza – Pensjonat „SYRENKA”

12:10 – ul. Cicha – Pensjonat „CICHA ZDRÓJ”

12:12 – ul. Kościelna – Figura obok kościoła

12:14 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski

12:16 – ul. Partyzantów – Straż

12:18 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

 

III KURS

14:30 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

14:32 – ul. Partyzantów – Straż

14:34 – ul. Kościuszki – Kawiarnia „ARTYSTYCZNA”

14:36 – ul. Krakowska – Pensjonat ORW „KRYSTYNA”

14:38 – ul. Sienkiewicza – Pensjonat „SYRENKA”

14:40 – ul. Cicha – Pensjonat „CICHA ZDRÓJ”

14:42 – ul. Kościelna – Figura obok kościoła

14:44 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski

14:46 – ul. Partyzantów – Straż

14:48 – ul. Partyzantów –  „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

 

Kursy od poniedziałku do soboty w dni robocze.

 

Uwaga !!!  „BUS  SOLEC” będzie jeździć w sezonie zimowo – wiosennym

                    „CIUCHCIA” będzie jeździć w sezonie letnio – jesiennym

Wykaz imprez sportowo – kulturalnych organizowanych przez Gminę Solec-Zdrój w roku 2017

01/06/2017

Wykaz imprez sportowo – kulturalnych organizowanych przez Gminę Solec-Zdrój w roku 2017. wiecej..

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Oferta sprzedaży urządzenia Sharp MX-2310U

Oferta sprzedaży urządzenia Sharp MX-2310U...