Wiadomości - Aktualności

Turniej FIFA 18 - Podsumowanie

Dodał: lkobos Data: 2018-02-26 13:49:30 (czytane: 739)

24 zawodników, ponad 5 godzin gry i tylko jedna pasja – tak w skrócie wyglądał turniej FIFA 18 zorganizowany przez GCK w Solcu-Zdroju.

Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem, stąd w przeciągu kilku godzin od ogłoszenia lista uczestników została zapełniona. W ten sposób do turnieju zgłosiło się 24 zawodników w przedziale wiekowym 9-47 lat. O godzinie 17.00 odbyło się losowania w trakcie, którego wyłoniono 12 par zawodników, którzy poprzez system pucharowy awansowali do następnej rundy. Reguły turnieju były bezlitosne – przegrany odpadał, wygrany przechodził dalej – stąd oprócz umiejętności ważne było szczęśliwe losowanie.

Nie brakowało niespodzianek, co dodawało smaczku całej rywalizacji. W efekcie długich zmagań do finałowej rundy awansowało 4 zawodników: Igor Ból (9 l.),
Jakub Węgrzyn (13 l.), Filip Węgrzyn (12 l.) oraz Filip Walasek( 17 l.). Po emocjonujących meczach zwycięzcą turnieju został Filp Walasek, który w finale pokonał po dogrywce Jakuba Węgrzyna – 4:2. Trzecie miejsce zajął Flip Węgrzyn oraz Igor Ból ( specjalne wyróżnienie). Zawodnicy oprócz pamiątkowym dyplomów i medali otrzymali nagrody ufundowane przez Pana Krzysztofa Dziekana i Ryszarda Kowalika.

Pomimo długich godzin rywalizacji, turniej upłynął w miłej atmosferze. Zawodnicy darzyli się ogromnym respektem i wymieniali spostrzeżeniami na temat ich ulubionej gry. Meczom towarzyszyła spontaniczna reakcja widowni, która dopingowała swoich faworytów.

Dziękujemy, że byliście tam z nami! Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez GCK w Solcu-Zdroju, a także na kolejny turniej w bijącą rekordy popularności grę FIFA – być może już niebawem!

 

 


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na Dzień Kobiet !

Wójt Gminy Solec - Zdrój - Adam Pałys, Przewodniczący Rady Gminy w Solcu - Zdroju - Paweł Patrzałek oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu...