Wiadomości - Aktualności

Nauka i Zabwa z OSP - zapraszamy na spotkanie podsumowujące!

Dodał: lkobos Data: 2018-11-20 22:00:48 (czytane: 456)

Ochotnicza Straż Pożarna w Solcu – Zdroju wspólnie z Gminnym Centrum Kultury oraz spółką Malinowe Hotele w ostatnim czasie zorganizowała szereg różnych warsztatów dla mieszkańców naszej gminy w ramach realizacji projektu pn. „ Nauka i Zabawa z OSP – Soleckie Wakacje”

Warsztaty odbywały się w różnych miejscowościach w Kikowie, Zborowie, Włosnowicach, Piasku Małym i w Solcu Zdroju. Odbiorcami warsztatów głównie były dzieci i młodzież. Największe zainteresowanie wzbudziły warsztaty kulinarne w Kikowie podczas których dzieci piekły i zdobiły ciasteczka. Podczas warsztatów fotograficznych w Piasku Małym uczestnicy poznali nowe funkcje w swoich aparatach – tych telefonicznych również. Mieli okazję uczestniczyć w sesji zdjęciowej. Warsztatów tematycznych było wiele. Były ponadto warsztaty taneczne, muzyczne, teatralne czy ekologiczne. Wszystkie warsztaty poprzedzone były krótkim kursem pierwszej pomocy przeprowadzonym przez strażaków OSP Solec-Zdrój

24 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Solcu - Zdroju odbędzie podsumowanie projektu, na które serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników wraz z rodzinami.

 

 


 

 

Zobacz także

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega

Dodane: 2019-08-20 10:16 - czytane (26)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wioska Świąteczna w Solcu-Zdroju!

Coraz bliżej Święta! W tym roku w Solcu - Zdroju przygotowaliśmy coś wyjątkowego - Świąteczną Wioskę....