Wiadomości - Aktualności

BOGU NA CHWAŁĘ, LUDZIOM NA RATUNEK

Dodał: lkobos Data: 2022-07-22 08:31:52 (czytane: 608)

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne SOLEC ZDRÓJ zaprasza wszystkich do obejrzenia wystawy pn. „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”. Ekspozycja przygotowana jest z okazji przypadającej w tym roku setnej rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu-Zdroju.

Można ją będzie obejrzeć w niedzielę 24 lipca w godz. od 9.00 do 18.00 na placu przykościelnym w Solcu-Zdroju, w przypadku deszczu – w Galerii Stary Kufer (pomieszczenia dawnej plebanii), gdzie będzie również udostępniana po ww. terminie w godzinach pracy Galerii.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o dostarczenie będących jeszcze w Państwa posiadaniu innych dokumentów, fotografii i pamiątek po soleckiej straży. Można je będzie przynieść w niedzielę do naszej Galerii. Wypożyczone, skopiowane bądź sfotografowane wzbogacą  już istniejącą wystawę.

 

Zadanie „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” – organizacja wystawy z okazji setnej rocznicy powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu-Zdroju” wspierane jest przez Gminę Solec-Zdrój i Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju.

 

bogu_na_chwale.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Happy Bus - przystanek Solec - Zdrój

Od poniedziałku 25 lipca do środy 27 lipca w godz. od 10.00 do 17.00 zapraszamy dzieci na moc bezpłatnych atrakcji, które będą przy...