Wiadomości - Aktualności

Konkurs - RPZ województwa świętokrzyskiego

Dodał: lkobos Data: 2020-09-17 08:30:45 (czytane: 148)

UWAGA KONKURS – PRZYCZYŃ SIĘ DO POPRAWY ZDROWIA SWOJEJ RODZINY I POZOSTAŁYCH MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. ZBIERZ CO NAJMNIEJ 15 FORMULARZY FINDRISK I WEJDŹ DO KONKURSU O ATRAKCYJNE NAGRODY.

zachęcamy wszystkich mieszkańców województwa świętokrzyskiego do wzięcia udziału w konkursie, którego głównym celem poprawa jakości zdrowia mieszkańców. W ramach konkursu, przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Są to między innymi bony na zajęcia edukacyjne lub sportowe dla dzieci i dorosłych lub drony, hulajnogi elektryczne, laptopy, tablety, smartphony i wiele innych. Do każdej nagrody rzeczowej przewidziano dodatkowo bon finansowy. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.bezcukrzycy.uzdrowiskobusko.pl/konkurs/ Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o przewidzianych nagrodach.

Głównym celem projektu jest poprawa świadomości w zakresie profilaktyki cukrzycy wśród mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Liczymy, że poprzez zabawę konkursową aktywnie włączycie się Państwo do tej szczytnej inicjatywy.

 

logo.png 

Projekt Regionalny Program Zdrowotny w zakresie zapobiegania i wczesnego wykrywania cukrzycy typu 2 jest współfinansowany ze środków Unii Euroipejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na tala 2014-2020

Projekt skierowany wyłącznie do osób z województwa świętokrzyskiego - przepraszamy, jeżeli trafił do złego adresata.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wydarzenie plenerowe pn. „Eko-Kino”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach serdecznie zaprasza na wydarzenie plenerowe pn. „Eko-Kino”,...