Wiadomości - Aktualności

ZAJĘCIA KREATYWNE Z OKAZJI DNIA DZIECKA I DNIA MATKI W GCK

Dodał: lkobos Data: 2024-05-29 17:20:49 (czytane: 178)

Z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki, Pani Bożenna Jelińska-Michońska- członkini Klubu Seniora w Solcu-Zdroju oraz Gminne Centrum Kultury zorganizowali wyjątkowe kreatywne zajęcia, w których uczestniczyły dzieci wraz ze swoimi mamami. Było to wyjątkowe wydarzenie, które miało na celu umocnienie więzi rodzinnych poprzez wspólne tworzenie artystycznych dzieł.

Podczas spotkania, zarówno dzieci, jak i ich mamy, miały okazję wykazać się kreatywnością i zdolnościami manualnymi. Tematem przewodnim zajęć były serca – symbol miłości i bliskości. Dzieci, z pomocą dostępnych materiałów plastycznych, tworzyły piękne serca dla swoich mam. Każde dziecko miało możliwość stworzenia unikalnego, pełnego miłości i wdzięczności serca, które miało być wyjątkowym prezentem dla mamy. Również mamy, zachęcone przez Panią Bożennę Jelińską-Michońską, zaangażowały się w tworzenie serc dla swoich dzieci. Używając podobnych materiałów plastycznych, mamy tworzyły serca, które miały symbolizować ich miłość i troskę. Wiele z nich dodało osobiste akcenty, jak dedykacje, imiona dzieci czy rysunki przedstawiające wspólne chwile. Celem tych zajęć było nie tylko stworzenie pięknych pamiątek, ale przede wszystkim wspólne spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze.  Pani Bożenna Jelińska-Michońska podkreślała, jak ważne jest budowanie i pielęgnowanie więzi między dziećmi a ich rodzicami. Wspólna praca nad projektami plastycznymi stała się okazją do rozmów, śmiechu i wspólnej zabawy. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik mógł zaprezentować swoje dzieło. Sala wypełniła się kolorowymi, kreatywnymi sercami, które były dowodem na ogromne zaangażowanie i miłość uczestników. Dzieci z dumą wręczały swoje prace mamom, a mamy z radością przekazywały serca swoim pociechom. Zajęcia kreatywne były nie tylko świetną okazją do rozwoju zdolności artystycznych, ale przede wszystkim niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Zajęcia kreatywne w GCK - zobacz zdjęcia

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podpisano umowę na realizację projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

W dniu 18 kwietnia 2024r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Solec-Zdrój i Skarbem Państwa, w imieniu którego działa Centrum...