Wiadomości - Aktualności

Stowarzyszenie „Królewskie Ponidzie” zaprasza do wypełnienia ankiety

Dodał: lkobos Data: 2023-11-28 13:14:18 (czytane: 321)

Szanowni Państwo! W związku z przygotowywanym przez Stowarzyszenie „Królewskie Ponidzie” wnioskiem o dofinansowanie w ramach programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 do działania FESW.09.01 Aktywna integracja społeczna i zawodowa prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Projekt będzie obejmował działania skupione na osobach biernych zawodowo i innych potrzebujących integracji (zagrożonych wykluczeniem), w kierunku ich powrotu na rynek pracy i z uwzględnieniem różnorodnych form wsparcia rozwijających ich kompetencje.

Niniejsza ankieta ma charakter anonimowy i służy poznaniu opinii społeczności lokalnej na temat problemów społecznych dotyczących ww. grup występujących na obszarze Lokalnej Grupy Działania – „Królewskie Ponidzie” oraz poznaniu potrzeb wskazanych grup społecznych, których zaspokojenie pozwoli na ich skuteczne wsparcie. Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 04 grudnia.

 

Dziękujemy za wypełnienie ankiety

 

 Wypełnij formularz


logo_kp.jpg

Przeczytaj kolejną wiadomość:

XXII MIĘDZYGMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

GMINNE CENTRUM KULTURY W SOLCU-ZDROJU SERDECZNIE ZAPRASZA NA XXII MIĘDZYGMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W DNIU 16 GRUDNIA 2023R....