Wiadomości - Aktualności

Słowa uznania i podziękowania dla Wójta Gminy Solec-Zdrój

Dodał: lkobos Data: 2024-03-26 13:27:57 (czytane: 805)

W piątek 22 marca podczas LV sesji rady Gminy Solec – Zdrój Pani Ewa Kulik – sołtys wsi Zborów – w imieniu swoim oraz sołtysów wszystkich miejscowości z terenu Gminy Solec Zdrój złożyła Wójtowi Gminy Panu Adamowi Pałysowi podziękowania za dotychczasową owocną współpracę i życzenia sukcesów w dalszej działalności na rzecz naszej „małej ojczyzny”.

„Dzisiejszy dzień jest jednym z najbardziej emocjonalnych w życiu człowieka. To trudny moment, zarówno dla Pana Panie Wójcie, jak i dla nas - sołtysów, bowiem pracowaliśmy razem wiele lat. Jest to trudne tym bardziej, że nie sposób wymienić wszystkiego, co udało się dzięki Panu dokonać.

Moje podziękowanie, jakie składam w imieniu wszystkich sołtysów, jest wyrazem szacunku za Pańską pracę, za zaangażowanie w budowanie wizerunku Gminy, za poprawę jakości życia wszystkich jej mieszkańców, za dotychczasową współpracę, za jej wymierne efekty oraz za tworzenie dobrego klimatu współdziałania. Nasza współpraca oparta była bowiem na kulturze, wzajemnym szacunku i uznaniu. Praca z ludźmi nie należy do łatwych zadań, ale wywiązał się Pan z niego celująco.

Udało się nam wspólnie wykonać szereg zadań wymagających nie tylko profesjonalizmu, ale i życzliwości oraz otwartości na nasze potrzeby. Dzięki Panu powstało wiele kilometrów dróg dojazdowych, wsie zostały oświetlone, wyremontowano świetlice wiejskie. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc w realizowaniu wytyczonych celów, a Solec-Zdrój stał się piękna wizytówką naszej Gminy.

Mamy nadzieję, że Pański następca będzie czerpał wiedzę z Pańskich sukcesów i doświadczenia. W imieniu sołtysów życzę Panu Panie Wójcie wszystkiego najlepszego w realizacji kolejnych życiowych projektów”.

podziekowanie_24.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Życzenia Wielkanocne

...