Wiadomości - Aktualności

Międzynarodowa konferencja gospodarcza "Przestrzeń dla wspólnego biznesu"

Dodał: lkobos Data: 2023-10-31 13:05:26 (czytane: 356)

Zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji gospodarczej „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”, która odbędzie się w dniu 22 listopada 2023 r. (środa), w godz. 10:00-16:00, w PIRAMIDZIE (Oaza Spokoju Grzybów) k. Staszowa.

Organizatorem konferencji jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Przedstawicielstwo w Kielcach wraz z Europejską Agencją Rozwoju, a Partnerem – Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o., Progress Eco S.A., Nolen Sp. z o.o., Cass Construction and Steel Structers Sp. z o.o.(oraz inne podmioty zaangażowane w organizację konferencji lub wsparcie finansowe świętokrzysko-ukraińskiego portalu gospodarczego www.wrotabiznesu.pl).

Wydarzenie zostało już objęte patronatem przez Bank Gospodarstwa Krajowego, Urząd Miasta i Gminy w Staszowie, Świętokrzyski Klaster Kompetencji, Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju, Staszowskie Centrum Przedsiębiorczości.

Konferencja adresowana jest do biznesu ukraińskiego planującego rozwój swojej działalności gospodarczej poza granicami Ukrainy; osób które obecnie przebywają w Polsce i chciałyby ulokować swoje przedsiębiorstwo w woj. świętokrzyskim; Polaków i Ukraińców, którzy chcą nawiązać relacje biznesowe w Polsce lub w Ukrainie.

W konferencji weźmie udział środowisko biznesowe z Polski i Ukrainy oraz władze lokalne i samorządowe. Podczas konferencji zostanie zainaugurowane otwarcie portalu gospodarczego polsko-ukraińskiego www.wrotabiznesu.pl, w którym zostaną zaprezentowane możliwości inwestycyjne oraz potencjał województwa świętokrzyskiego, a także przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą gospodarczą polsko-ukraińską.

logotyp_izba.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Koncert ,,Eleni

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu Eleni z zespołem . ...