Wiadomości - Aktualności

KONCERT BARTASA SZYMONIAKA NA SALI WIDOWISKOWEJ W SOLCU-ZDROJU

Dodał: lkobos Data: 2023-11-02 12:26:39 (czytane: 533)

Serdecznie zapraszamy na : KONCERT BARTASA SZYMONIAKA NA SALI WIDOWISKOWEJ W SOLCU-ZDROJU, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 24.11.2023R. (PIĄTEK), O GODZ. 19:00

BILETY W CENIE 60 ZŁ. (PROMOCYJNY BILET DLA PAR 100 ZŁ. DO 15.11.2023R.)

BILETY DO NABYCIA W KASIE KINA/SALI WIDOWISKOWEJ W SOLCU-ZDROJU LUB POD LINKIEM PONIŻEJ:

https://biletyna.pl/event/view/id/371766

 BARTAS SZYMONIAK to obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Wokalista o charakterystycznej – onirycznej barwie głosu. Twórca własnego stylu BEATROCK i autor takich przebojów jak „Wojownik z miłości”, „Cierpliwość” czy „Powroty” które przez 9 kolejnych tygodni nie schodziły ze szczytu Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Jedna z gwiazd ostatniego hitu telewizji "Polskie biesiady".
Jego utwory to również nietuzinkowe interpretacje wierszy poetów - K.K. Baczyńskiego, C.K. Norwida, A. Słonimskiego, T. Gajcego czy B. Leśmiana. Jest laureatem talent show „IDOL”, ex frontmanem kultowego Sztywnego Pala Azji oraz absolwentem katowickiej „Jazzówki”. Na swoim koncie ma najważniejsze festiwale w Polsce jak i za granicą oraz udział w najważniejszych widowiskach tv. Całe spectrum muzyczne tworzy wyłącznie własnym aparatem mowy a towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista - MICHAŁ PARZYMIĘSO. Obecna trasa koncertowa, promuje najnowsze wydawnictwo Artysty - „Granice”.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Koncert ,,Eleni

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert w wykonaniu Eleni z zespołem . ...