Wiadomości - Aktualności
INFORMACJA O UZYSKANIU DOTACJI NA USUWANIE i UNIESZKODLIWIANIE ODPADÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST Z TERENU GMINY SOLEC-ZDRÓJ w 2026r.
Dodał: lkobos Data: 2026-05-19 12:05:57 (czytane: 161)
– zadanie dofinansowano z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przy udziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony i Gospodarki Wodnej w Kielcach w formie dotacji, w kwocie 23 549,23 zł.
Gmina Solec-Zdrój uzyskała dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) przy udziale Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach na realizację zadania pn. Usuwanie i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest z terenu gminy Solec-Zdrój w 2026 roku w formie dotacji w kwocie 23 549,23 zł tj. 100% kosztów kwalifikowanych zadania.
Umowa dotacji zawarta w dniu 5 maja 2026 roku została podpisana na dofinansowanie usunięcia i unieszkodliwienia 36,34 Mg odpadów zawierających azbest.
