Wiadomości - Aktualności

Dobra wiadomość dla mieszkańców - Gminy Solec – Zdrój rabat na zabiegi rehabilitacyjne w Centrum Medycznym Basenów Mineralnych.

Dodał: lkobos Data: 2017-03-31 12:50:53 (czytane: 3265)

Już na etapie zawierania umowy koncesyjnej na budowę Kompleksu Basenów Mineralnych, Gmina zagwarantowała mieszkańcom 10% upusty cenowe na korzystanie z tych basenów. W międzyczasie Wójt Gminy wynegocjował zwiększenie tej zniżki do wysokości 20% rabatu cenowego za korzystanie przez mieszkańców z basenów od poniedziałku do czwartku.

Z uwagi jednak na trudności z pozyskaniem z Narodowego Funduszu Zdrowia kontraktu na zabiegi rehabilitacyjne  świadczone nieodpłatnie w Solcu – Zdroju,  Wójt Adam Pałys czynił  starania o podobne zniżki dla mieszkańców Gminy na zabiegi rehabilitacyjne świadczone w Centrum Medycznym Basenów Mineralnych.

I udało się!

Właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że mieszkańcy gminy Solec – Zdrój mogą korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych z 20% zniżką cenową.

Pełny tekst zgody poniżej.

 

Szanowny Panie Wójcie,

W odpowiedzi na pismo z dnia 06.03.2017 r. dotyczące przyznania zniżki na korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych informuję, że przychylam się do Pana prośby.

Rozumiejąc potrzeby lokalnej społeczności oraz mając na względzie utrudnienia w dostępie do refundowanych usług medycznych chcemy w dalszym ciągu wspomagać mieszkańców Gminy Solec-Zdrój ułatwiając tym samym dostęp do oferty Centrum Medycznego Basenów Mineralnych.

Proponuję zatem 20% zniżkę na wszystkie zabiegi rehabilitacyjne wykonywane w naszej placówce.

Mam nadzieję, że przyczyni się to do poprawy zdrowia oraz komfortu życia wszystkich zainteresowanych.

 

                                                                                                     Z poważaniem, PREZES ZARZĄDU

                                                                                                                         Tomasz Kaleta
Przeczytaj kolejną wiadomość:

APEL O NIEWYPALANIU TRAW

Apel Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowe] Straży Pożarnej w sprawie zaniechania wypalania traw i pozostałości roślinnych...