Wiadomości - Aktualności

Złoty medal w rzucie oszczepem Łukasz Domańskiego

Dodał: lkobos Data: 2018-06-12 07:15:10 (czytane: 336)

W dniach 8-10 czerwca 2018 roku na Stadionie Głównym im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy odbyły się mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych w lekkiej atletyce.

W zawodach wzięła udział krajowa czołówka lekkoatletów, z medalistami igrzysk paraolimpijskich i mistrzostw świata na czele. Wśród startujących w mistrzostwach znalazł się mieszkaniec Gminy Solec-Zdrój Łukasz Domański – zawodnik Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji Start w Kielcach, który wywalczył złoty medal w rzucie oszczepem (w kategorii schorzeń F33).

- Osiągnięcie przeze mnie tak wysokich wyników nie byłoby możliwe bez wsparcia udzielonego przez życzliwych ludzi i instytucje. Dlatego serdecznie chciałbym podziękować Wójtowi Gminy Solec-Zdrój – Panu Adamowi Pałys za pomoc finansową w postaci comiesięcznego stypendium, które otrzymuje już od 10 lat. Gorące podziękowania należą się również Panu Arturowi Grzesiak z buskiego klubu Bodymaniak za umożliwienie mi bezpłatnego korzystania z siłowni oraz Panu Marcinowi Jabłońskiemu – trenerowi personalnemu, za udzielone porady w zakresie prawidłowego żywienia. Szczególne podziękowania za ogromny wkład w mój sukces należą się firmie Malinowe Hotele Sp. z o.o. za udostępnienie basenu i siłownie oraz Przewodniczącemu Rady Gminy w Solcu-Zdroju Panu Pawłowi Patrzałkowi za wsparcie finansowe.

doman.jpg

 

Mistrzowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz także

Szalone powitanie wakacji w Solcu - Zdroju !

Dodane: 2018-06-19 18:36 - czytane (68)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna mammografia i cytologia

Zapraszamy w dniach 18-19.06.2018r. w godzinach 10:00 - 16:00 przy Urzędzie Gminy w Solcu-Zdroju...