Wiadomości - Aktualności

Zimowe Ferie z GCK!

Dodał: lkobos Data: 2020-02-13 16:54:14 (czytane: 298)

W okresie ferii zimowych nasi najmłodsi mogli skorzystać z bogatej oferty zajęć, przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Choć zimowa aura nie dopisała, to na brak dobrej zabawy stanowczo nikt nie mógł narzekać.

Podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych dzieci uczestniczyły w turnusie, w trakcie którego brały udział w warsztatach kreatywnych, ekologicznych i kulinarnych, a także spotkaniu z dzielnicowym. Ponadto odwiedziły Wiślicę oraz Kulkolandię w Busku-Zdroju.

 

W drugim tygodniu ferii GCK przygotowało ofertę pojedynczych warsztatów, spośród których można było wybrać te które odpowiadają najbardziej naszym zainteresowaniom. Wśród nich dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty cyrkowe oraz slimeów.

 

Na zakończenie ferii zimowych zorganizowano bal karnawałowy z licznymi animacjami, zabawami oraz poczęstnukiem dla jego uczestników.

 

W trakcie ferii zimowych w zajęciach zorganizowanych przez GCK w Solcu-Zdroju uczestniczyło 140 dzieci z terenu gminy.

Copyright © 2020 Gminne Centrum Kultury w Solcu - Zdroju

Przeczytaj kolejną wiadomość:

CASTING do zespołu muzycznego!

W Gminnym Centrum Kultury w Solcu - Zdroju powstaje nowy ZESPÓŁ MUZYCZNY. Przesłuchania kandydatów na wokalistów i instrumentalistów...