Wiadomości - Aktualności

ZASZCZEP SIĘ – TO MOŻE URATOWAĆ ŻYCIE !!!

Dodał: lkobos Data: 2021-12-06 13:12:04 (czytane: 612)

W związku z rosnącą liczbą zarówno zakażeń, jak i zgonów spowodowanych epidemią wirusa COVID-19 zachęcamy wszystkich mieszkańców, zarówno starszych i młodszych, do szczepienia się przeciwko COVID-19.

Szczepienia zabezpieczają przed zakażeniem SARS-CoV-2 w około 90%, a w razie zachorowania chronią przed ciężkim przebiegiem choroby.  Warto przezwyciężyć strach przed szczepieniem, ponieważ w ten sposób chronimy siebie i swoich bliskich. Pamiętajmy, że pandemia się nie skończyła, a wirus wciąż jest bardzo niebezpieczny. Przestrzegajmy podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny, dbajmy szczególnie o osoby starsze i niepełnosprawne.

Przypominamy, że w ramach promocji szczepień przeciwko COVID-19 Urząd Gminy w Solcu – Zdroju prowadzi akcję, w ramach której mieszkańcy gminy, którzy przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki będą mogli odebrać termometr elektroniczny. Liczba termometrów jest ograniczona.

Termometry można odbierać w budynku Urzędu Gminy w Solcu – Zdroju po przedstawieniu dowodu potwierdzającego wykonanie szczepienia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji !

szczepmy_sie.jpg termometr.png

Przeczytaj kolejną wiadomość:

OGŁOSZENIE

Informuje się, że dnia 02.12.2021 roku do Urzędu Gminy w Solcu-Zdroju wpłynęła oferta Stowarzyszenia Społeczno – Kulturalnego...