Wiadomości - Aktualności

Zaskakujące wyniki konkursu recytatorskiego!

Dodał: lkobos Data: 2018-11-23 18:26:36 (czytane: 597)

Dziś w Gminnej Bibliotece Publicznej w Solcu – Zdroju odbył się gminny konkurs recytatorski „Świętujemy niepodległą” zorganizowany w ramach obchodów roku niepodległości.

doskonalenie umiejętności recytatorskich.

Wzięło w nim udział 21 uczniów ze szkół z terenu Gminy Solec – Zdrój. Wszyscy uczestnicy musieli przygotować do oceny jeden utwór poetycki, którego czas recytacji nie mógł przekroczyć 5 minut. Ocenie podlegały elementy artystyczne, językowe i wizualne.

 

 

Jury w składzie Barbara Simon, Teresa Sowula i Justyna Błaszczyk miało bardzo trudne zadanie. Obrady jury trzymały w napięciu uczestników przez długi czas. Efektem tych obrad był zaskakujący wynik jakiego się nikt nie spodziewał. Sześć pierwszych miejsc i piętnaście miejsc drugich.

Najwyżej ocenieni recytatorzy to: Natalia Studziżur, Natalia Łukasiewicz, Emilia Dyrdół, Mariusz Gałka, Katarzyna Osak, Zofia Pałys.

Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Konkurs został zorganizowany przy współpracy Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie, Zespołu Szkół w Solcu – Zdroju oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Solcu – Zdroju.

Zobacz także

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega

Dodane: 2019-08-20 10:16 - czytane (26)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wioska Świąteczna w Solcu-Zdroju!

Coraz bliżej Święta! W tym roku w Solcu - Zdroju przygotowaliśmy coś wyjątkowego - Świąteczną Wioskę....