Wiadomości - Aktualności

Wręczenie nagrody „Samorządowiec Roku 2022”

Dodał: lkobos Data: 2022-11-24 12:04:41 (czytane: 186)

W dniu dzisiejszym, podczas XLI Sesji Rady Gminy, Wójt Gminy Adam Pałys wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Solec – Zdrój Stanisławem Żelaznym wręczyli nagrodę honorową dla osób szczególnie zasłużonych dla Gminy. Nagroda Samorządowca Roku trafiła w ręce Pana Pawła Patrzałka – Przewodniczącego Rady Gminy Solec – Zdrój od 2014 roku, aktywnego uczestnika życia publicznego. Od 2008 roku Pan Paweł Patrzałek pełni funkcję Dyrektora hotelu „Malinowy Zdrój”, a w 2017 roku został również Dyrektorem „Malinowego Raju”.

Bogate doświadczenie z zakresu marketingu, zarządzania, pozyskiwania funduszy i rozwoju zdobywał zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pan Paweł Patrzałek jest członkiem wielu organizacji i stowarzyszeń, które prowadzą aktywną działalność w obszarach rozwoju i promocji turystyki, w szczególności turystyki uzdrowiskowej. Pan Patrzałek pełni funkcję Przewodniczącego komisji rewizyjnej Stowarzyszenia Królewskie Ponidzie, zrzeszającego gminy powiatu buskiego. Był członkiem rady programowej klastra uzdrowiskowego Uzdrowiska Świętokrzyskie i innowacyjnego klastra Zdrowie i Turystyka „Uzdrowiska Perły Polski Wschodniej”. Jest członkiem Komitetu Monitorującego Obszaru Strategicznej Interwencji Świętokrzyskie Uzdrowiska.

Pan Paweł Patrzałek, zarówno jako dyrektor hoteli SPA i członek organizacji działających w obszarze turystyki, jak i radny Rady Gminy Solec – Zdrój oraz jej mieszkaniec dba o dobry wizerunek Gminy i promuje ją wśród turystów oraz na wszelkich imprezach, wydarzeniach i targach odbywających się w kraju i za granicą. Jest aktywnym uczestnikiem życia publicznego, wspiera lokalne inicjatywy i wydarzenia kulturalne oraz sportowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającego zapału w dążeniu do obranych celów.

samorzadowiec_22_1.jpg 

samorzadowiec_22_2.jpg 

samorzadowiec_22_3.jpg 

samorzadowiec_22_4.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych ! - Zakup w terminie do 31.12.2022

Informujemy , że Gmina Solec-Zdrój przystąpiła do zakupu paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych. Gospodarstwo domowe...