Wiadomości - Aktualności

Upalna i samkowita impreza nad Zalewem w Solcu - Zdroju!

Dodał: lkobos Data: 2018-08-03 12:08:38 (czytane: 681)

Solec – Zdrój na Kulinarnym Szlaku Ponidzia! To była świetna impreza. Dopisała pogoda, dopisała publiczność, dopisali organizatorzy! Było to wydarzenie pełne atrakcji. Na scenie prezentowały się zespoły działające przy Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju, przybysze z przeszłości a dokładniej student, mieszczanin i szlachcic z XV wieku.

Okazała się, że student był alchemikiem, który przygotował dużą dawkę magicznych doświadczeń – publiczność była zafascynowana tym co zobaczyła. Do łez rozbawił wszystkich Kabaret Weźrzesz. Ten dzień był bardzo upalny jak na lato przystało. Jeszcze bardziej gorąco zrobiło się kiedy na scenie pojawił się zespół TOP GIRLS! Dziewczyny porwały publiczność w muzyczną podróż, z której nie chciało się wracać.


/OSP Solec-Zdrój/

 

/Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej/

 

/Koło Gospodyń Wiejskich z Kikowa/

 

 

Kulinarny Szlak Ponidzia to święto naszej kuchni! Strażacy OSP w Solcu – Zdroju przygotowali świętokrzyską zalewajkę, która robiła furorę wśród publiczności. Panie z KGW w Kikowie zaskoczyły wszystkich swoimi smakołykami. Na ich stoisku były przepyszne pączki, placki ziemniaczane, ciasta i domowe hamburgery. Na degustację swoich wyrobów zaprosiła nas Masarnia Pana Ryszarda Kowalika ze Zborowa. Nie zabrakło także innych stoisk gastronomicznych z lodami, goframi czy hot-dogami. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej przygotowało stoisko z rękodziełem lokalnych twórców.

/Kabaret Wźrzesz/

 

/Alchemik/

 

/Zespoł CAL działający przy Gminnym Centrum Kultury w Solcu -Zdroju/

 

/wyczekiwany przez wszytskich koncert zespołu TOP GIRLS/

Trzeba przyznać, że impreza się udała!


Organizatorami byli:
Wójt Gminy Solec – Zdrój - Adam Pałys
Gminne Centrum Kultury w Solcu – Zdroju
Ochotnicza Straż Pożarna w Solcu – Zdroju
Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej

Przeczytaj kolejną wiadomość:

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA POBORU WODY

SZANOWNI PAŃSTWO! W związku z brakiem opadów atmosferycznych i niskimi stanami wód na ujęciach zwracamy się z prośbą do mieszkańców...