Wiadomości - Aktualności

Turniej Tenisa Ziemnego Solec – Zdrój VIP Open o Puchar Wójta Gminy

Dodał: lkobos Data: 2019-05-20 12:53:43 (czytane: 2914)

W dniach 18-19 maja na kortach hotelu Malinowy Zdrój**** Hotel Medical Spa odbył się „Turniej Tenisa Ziemnego Solec – Zdrój VIP Open o Puchar Wójta Gminy”. Uczestnicy turnieju – 18 mężczyzn - zmagali się w rozgrywkach deblowych. Udział w turnieju wzięli aktorzy, artyści kabaretowi, sportowcy, prezenterzy telewizyjni oraz osoby ze świata kultury i biznesu m.in. Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus, Tomasz Tomaszewski, Leszek Malinowski, Adam Romer.

Rozgrywki eliminacyjne odbyły się w sobotę, natomiast w niedzielę najlepsi gracze zmierzyli się w finale.

Niekwestionowanymi zwycięzcami Turnieju zostali Karol Stopa i marek Wojtulewicz. Drugie  i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Adam Romer i Grzegorz Wyrębski oraz Tomasz Stockinger i Artur Adamiec. Zaraz za podium uplasowali się Piotr Cyrwus i Andrzej Kozłowski.

W turnieju pocieszenia zwycięskie laury zdobyli: Leszek Malinowski i Adrian Mazur, Mieczysław Bieniek i Karol Strasburger oraz Maurycy Polaski i Zbigniew Mazur.

Wręczenia nagród dokonali: Wójt Gminy Solec – Zdrój Adam Pałys, Prezes Spółki Malinowe Hotele Tomasz Kaleta oraz Dyrektor hoteli Malinowy Zdrój i Malinowy Raj Paweł Patrzałek.

Imprezę objęło patronatem medialnym Radio Kielce

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej dla kobiet w wieku 50-69 lat które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały bezpłatnego...