Wiadomości - Aktualności

Świetna pogoda, super zabawa i wspaniali ludzie!

Dodał: lkobos Data: 2019-05-27 14:48:42 (czytane: 378)

To przepis na udaną imprezę. Według tego przepisu udało nam się zorganizować fantastyczne rodzinne święto nad Zalewem w Solcu - Zdroju. Moc atrakcji zapewnił Wójt Gminy Solec - Zdrój wraz z Gminnym Centrum Kultury.

 

Nie zabrakło licznych konkursów z nagrodami m.in. były walki sumo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się darmowe atrakcje takie jak dmuchane zjeżdżalnie czy suchy basen dla najmłodszych.

 

 

Impreza jak zawsze miała też charakter edukacyjny. Studenci biorący udział w projekcie "Projektor - wolontariat studencki" przygotowali patriotyczne stoisko, na którym można było oglądać sprzęt wojskowy czy rozwiązywać zagadki i w nagrodę otrzymać Dyplom Młodego Patrioty.

Ponadto każdy mógł w ramach profilaktyki uzależnień założyć gogle imitujące stan po spożyciu alkoholu oraz po spożyciu narkotyków. Niektórych skutecznie odwiódł ten test od chęci choćby spróbowania takich substancji.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzięki, którym ta impreza tak się udała. Szczególnie dziękujemy dzieciom i rodzicom za liczne przybycie i wspólną zabawę.

Poniżej link do fotorelacji na fb:

https://www.facebook.com/pg/gcksolec/photos/?tab=album&album_id=1361652053973305


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej dla kobiet w wieku 50-69 lat które w ciągu ostatnich 2 lat nie wykonały bezpłatnego...