Wiadomości - Aktualności

SUKCES JEDNOSTKI OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ W PIESTRZCU

Dodał: lkobos Data: 2022-09-14 11:08:41 (czytane: 347)

11 września 2022 roku na stadionie miejskim w Busku - Zdroju odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu buskiego.

Zawody zostały rozegrane zgodnie z regulaminem zawodów sportowo-pożarniczych OSP w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza 7 x 50 metrów z przeszkodami. Komisję sędziowską powołał komendant powiatowy PSP w Busku-Zdroju st. bryg. Artur Brachowicz, a Sędzią Głównym zawodów był st. kpt. Piotr Ryk.

W zawodach udział wzięło osiem jednostek z terenu powiatu buskiego w tym dwie jednostki z terenu gminy Solec-Zdrój – OSP Piestrzec oraz OSP Świniary.

Druhowie z OSP Piestrzec swoje ćwiczenia przeprowadzili w iście ekspresowym tempie osiągając imponujący czas w ćwiczeniu bojowym.

Oficjalne wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii męskich drużyn pożarniczych:

  1. OSP Piestrzec,

  2. OSP Tuczępy,

  3. OSP Nowy Korczyn.

Zwycięzcom zawodów zostały wręczone puchary, dyplomy oraz nagrody finansowe. Gratulujemy OSP Piestrzec i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich.

zawody_1.jpg 

zawody_2.jpg 

zawody_3.jpg 

zawody_4.jpg 

zawody_5.jpg 

zawody_6.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wieniec z Gminy Solec-Zdrój wyróżniony na Świętokrzyskich Dożynkach Wojewódzkich 2022

11 września w Bogorii odbyły się Świętokrzyskie Dożynki Wojewódzkie 2022. W tym dniu uroczyste zakończenie żniw świętowali rolnicy...