Wiadomości - Aktualności

Srebrny medal w rzucie oszczepem Łukasza Domańskiego

Dodał: lkobos Data: 2022-06-20 13:40:20 (czytane: 290)

W dniach 17-19 czerwca 2022 roku w Szczecinie odbyły się 50 jubileuszowe Paralekkoatletyczne Mistrzostwa Polski.

Wśród startujących w mistrzostwach znalazł się mieszkaniec Gminy Solec – Zdrój Łukasz Domański – zawodnik Zrzeszenia Sportu i Rehabilitacji Start w Kielcach, który wywalczył srebrny medal w rzucie oszczepem, a tym samym obronił zeszłoroczny tytuł.

„Jestem bardzo zadowolony z uzyskanych rezultatów – mówi Łukasz Domański. Miejsce na podium motywuje mnie i napędza do jeszcze większej pracy. Osiągnięcie przeze mnie tak wysokich wyników nie byłoby możliwe bez wsparcia udzielonego przez życzliwych ludzi i instytucje. Dlatego chciałbym serdecznie podziękować  Wójtowi Gminy Solec – Zdrój Panu Adamowi Pałysowi za pomoc finansową w postaci comiesięcznego stypendium, Zrzeszeniu Sportu i Rehabilitacji Start w Kielcach, Klubowi Sportowemu "BODY MANIAK", BASENOM MINERALNYM W SOLCU-ZDROJU, trenerom i wszystkim tym, którzy trzymali za mnie kciuki, wspierali mnie i dopingowali”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

lukasz_domanski.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy ostrzega

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE ZBIORCZO NR 86 WYKAZ OBOWIĄZUJĄCYCH OSTRZEŻEŃ o godz. 05:16 dnia 20.06.2022...