Wiadomości - Aktualności

,,Soleckie Lato nad Zalewem 2017"

Dodał: lkobos Data: 2017-08-03 09:35:43 (czytane: 834)

30 lipca odbył się wpisany w tradycję Solca-Zdroju Festyn Rodzinny ,,Soleckie Lato nad Zalewem’’. Organizatorami byli Urząd Gminy w Solcu-Zdroju oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju. Impreza została też dofinansowana ze środków pochodzących z Powiatu Buskiego.

         Przy sprzyjającej słonecznej pogodzie licznie zgromadzili się mieszkańcy gminy, sąsiednich miejscowości jak i turyści odwiedzający naszą gminę by w rodzinnej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów wszyscy uczestnicy, w każdym przedziale wiekowym mogli znaleźć coś dla siebie.
         Dla zwolenników czynnego wypoczynku- rowery wodne, a dla tych co wolą bardziej biernie wypoczywać organizatorzy przygotowali liczne konkursy, gry i zabawy.
         Najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach z panią animator, a także korzystać z mini wesołego miasteczka i towarzystwa postaci bajkowych - więc i oni na nudę nie mogli narzekać.
        O oprawę muzyczną imprezy zadbały zespoły działające przy Gminnym Centrum Kultury W Solcu-Zdroju: Pani Alicja Wibik porwała publiczność do wspólnego śpiewania i pokazała jakie wokalne możliwości w niej drzemią oraz temperament sceniczny. Zespół KAPS po swoim występie  otrzymał owacje na stojąco. Również swój popis wokalny i ogromny talent pokazały uczęszczające na lekcje muzyczne w GCK dziewczyny: Natalia Deszcz, Natalia Kowalska   i Nikola Pompa. Wielkim zainteresowaniem cieszył się  występ iluzjonisty, który przeniósł publiczność swoim występem do świata magii.
      Gwiazdą wieczoru była grupa KORDIAN , która gra góralskie DISCO POLO,  a na zakończenie imprezy tradycyjnie odbyła się zabawa taneczna.

gck_sol_lat001.jpg 

gck_sol_lat002.jpg 

gck_sol_lat003.jpg 

gck_sol_lat004.jpg 

gck_sol_lat005.jpg 

gck_sol_lat006.jpg 

gck_sol_lat007.jpg 

gck_sol_lat008.jpg 

gck_sol_lat009.jpg 

 

 

 Zobacz także

Zawiadomienie

Dodane: 2018-07-18 08:31 - czytane (22)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Oferta sprzedaży urządzenia Sharp MX-2310U

Oferta sprzedaży urządzenia Sharp MX-2310U...