Solec-Zdrój - wiadomości-informacje - Uzdrowisko Solec-Zdrój

Rozkład jazdy Kolejki Turystycznej


ROZKŁAD JAZDY
 KOLEJKI TURYSTYCZNEJ

Kolejka turystyczna kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze w okresie od 2 lipca 2020 r.
I KURS

TRASA 1
9:00 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych
9:02 – ul. Partyzantów – Straż
9:04 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski
9:06 – ul. Kościelna – Dom Sióstr Służebniczek
9:08 – ul. Cicha – Pensjonat “CICHA ZDRÓJ”
9:10 – ul. Sienkiewicza – Pensjonat “SYRENKA”
9:12 – ul. 1 Maja – Uzdrowisko
9:14 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski
9:16 – ul. Partyzantów – Straż
9:18 – ul. Partyzantów – “Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

TRASA 2
9:30 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych
9:32 – ul. Partyzantów – Straż
9:34 – ul. Kościuszki – Kawiarnia „ARTYSTYCZNA”
9:36 – ul. Polna – Pensjonat “PRZYBYSZÓWKA”
9:37 – ul. Krakowska – Pensjonat ”ZŁOTY ZDRÓJ”
9:39 – ul. 1 Maja – Ośrodek Zdrowia
9:41 – ul. Żeromskiego – Parking
9:42 – ul. Szkolna – Szkoła
9:43 – ul. Szkolna – Pensjonat “U RENATY I KRZYŚKA”
9:44 – ul. Polna – Pensjonat “PRZYBYSZÓWKA”
9:46 – ul. Kościuszki – Kawiarnia “ARTYSTYCZNA”
9:48 – ul. Partyzantów – Straż
9:50 – ul. Partyzantów – “tramwaj” obok Basenów Mineralnych


II KURS

TRASA 1
12:00 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych
12:02 – ul. Partyzantów – Straż
12:04 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski
12:06 – ul. Kościelna – Dom Sióstr Służebniczek
12:08 – ul. Cicha – Pensjonat “CICHA ZDRÓJ”
12:10 – ul. Sienkiewicza – Pensjonat “SYRENKA”
12:12 – ul. 1 Maja – Uzdrowisko
12:14 – ul. Kościuszki – Zakład Fryzjerski
12:16 – ul. Partyzantów – Straż
12:18 – ul. Partyzantów – “Tramwaj” obok Basenów Mineralnych

TRASA 2
12:30 – ul. Partyzantów – „Tramwaj” obok Basenów Mineralnych
12:32 – ul. Partyzantów – Straż
12:34 – ul. Kościuszki – Kawiarnia „ARTYSTYCZNA”
12:36 – ul. Polna – Pensjonat “PRZYBYSZÓWKA”
12:37 – ul. Krakowska – Pensjonat ”ZŁOTY ZDRÓJ”
12:39 – ul. 1 Maja – Ośrodek Zdrowia
12:41 – ul. Żeromskiego – Parking
12:42 – ul. Szkolna – Szkoła
12:43 – ul. Szkolna – Pensjonat “U RENATY I KRZYŚKA”
12:44 – ul. Polna – Pensjonat “PRZYBYSZÓWKA”
12:46 – ul. Kościuszki – Kawiarnia “ARTYSTYCZNA”
12:48 – ul. Partyzantów – Straż
12:50 – ul. Partyzantów – “tramwaj” obok Basenów Mineralnych
 

Z przejazdów mogą korzystać mieszkańcy oraz goście przebywający na kuracji. Pierwszeństwo przejazdu mają goście i kuracjusze, którzy przedstawią dowód uiszczenia opłaty uzdrowiskowej.

 

kolejka_turystyczna.jpg