Wiadomości - Aktualności

Portal Interesanta Urzędu Gminy w Solcu-Zdroju

Dodał: lkobos Data: 2020-12-16 11:11:07 (czytane: 544)

Portal Interesanta to system e-usług dla Mieszkańców, który dzięki modernizacji systemów dziedzinowych pozwoli zrealizować wiele spraw bez konieczności wychodzenia z domu.

Informacja_12.png

Portal Interesanta jest niezbędnym narzędziem do umożliwienia elektronizacji procesów obsługi w Urzędzie, automatyzacji rozliczeń oraz poprawy dostępności do informacji o sposobie załatwiania spraw.

Portal Interesanta umożliwia także dokonywanie elektronicznych płatności zobowiązań na indywidualne rachunki bankowe.

W zakresie identyfikacji podatników wykorzystana zostanie funkcjonalność profilu zaufanego platformy ePUAP. Dodatkowo utworzony został alternatywny sposób logowania, który pozwoli z e-Usług skorzystać osobom, które nie posiadają potwierdzonego profilu zaufanego. Każdy kto będzie chciał otrzymać dane do alternatywnego logowania, będzie zobowiązany do uzupełnienia formularza rejestracyjnego.

            Zachęcamy Państwa do rejestracji i korzystania z Portalu Interesanta, który sukcesywnie będzie rozbudowywany- Portal interesanta Urzędu Solec-Zdrój

Portal Interesanta został utworzony w ramach realizacji projektu pn. „Podniesienie jakości obsługi mieszkańców, poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań wpływających na poprawę efektywności i dostępności e-usług w gminach Stopnica, Wiślica, Solec-Zdrój, Nowy Korczyn, Tuczępy, Pacanów” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

logotyp_portal.png 

Zobacz także

KOMUNIKAT

Dodane: 2021-01-15 12:37 - czytane (462)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Solec-Zdrój

Informuję, że na dzień 4 grudnia 2020r. na godz. 8:00 zwołuję XXIV Nadzwyczajną Sesję Rady Gminy Solec-Zdrój. Posiedzenie odbędzie...