Wiadomości - Aktualności

Nowe linie autobusowe w Ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych

Dodał: ikopec Data: 2019-11-04 07:02:21 (czytane: 256)

W dniu dzisiejszym na terenie Gminy Solec-Zdrój ruszyły kursy autobusowe w Ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Gmina podpisała umowę z operatorem na linie: Włosnowice-Świniary-Zielonki-Wełnin-Solec-Zdrój i Zborów-Piestrzec-Zborów-Solec-Zdrój-Wełnin-Zielonki-Świniary-Włosnowice-Solec-Zdrój. Kursy realizowane będą w dni nauki szkolnej.

Poniżej rozkład jazdy

 Włosnowice-Świniary-Zielonki-Wełnin-Solec-Zdrój

 

Przystanek

godzina przyjazdu

Włosnowice/384003/01

06.14

Świniary/384009/01

06.17

Zielonki/79/01

06.19

Wełnin / 0098(szkoła)/01

06.21

Solec-Zdrój ul. Kościuszki (kino)01

06.25

 

 Zborów-Piestrzec-Zborów-Solec-Zdrój-Wełnin-Zielonki-Świniary-Włosnowice-Solec-Zdrój

 

Przystanek

godzina przyjazdu

Zborów 0103/02

15.14

Piestrzec 0094 (plac zabaw) /01

15.18

Zborów 0103/04

15.23

Solec-Zdrój ul. 1 Maja /02

15.25

Wełnin 0098/02

15.29

Zielonki 79/02

15.31

 

Świniary 384009/03

15.33

Włosnowice /384003/02

15.37

Solec-Zdrój ul. Kościuszki (kino) 01 

15.40

 

 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Plac zabaw w Kolonii Zagajów

Mieszkańcy Kolonii Zagajów od dziś mogą się cieszyć z pachnącego jeszcze nowością placu zabaw....