Wiadomości - Aktualności

Konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Dodał: lkobos Data: 2021-10-07 10:54:55 (czytane: 167)

Serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na konkurs Angielski Mistrz Wypracowań!

Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania pisane będą w języku polskim, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. proste i trudne wyrazy, popularne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5.12.2021 r.

Udział może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan


Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Gmina Solec – Zdrój szczepi się przeciwko COVID – 19

Urząd Gminy w Solcu – Zdroju informuje, że w ramach promocji szczepień przeciwko COVID – 19 prowadzi akcję, w ramach...