Wiadomości - Aktualności

Informacja

Dodał: lkobos Data: 2019-04-19 11:04:57 (czytane: 1649)

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, OPON, MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Urząd Gminy w Solcu-Zdroju informuje o bezpłatnej zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, opon, mebli i odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Solec-Zdrój. Odpady będą odbierane przez Zakład Usług Wielobranżowych „HYDROSVAT” Lucjan Swatek ul. Słoneczna 16, 28-131 Solec-Zdrój.

Zbiórka odbędzie się w następujących terminach:

·         23 kwietnia 2019 r. (wtorek) w miejscowościach: Zborów, Wełnin, Zielonki, Kików, Sułkowice, Zagaje Kikowskie, Piasek Mały, Strażnik,

·         24 kwietnia 2019 r. (środa) w miejscowościach: Solec-Zdrój, Zagórzany, Chinków, Żuków, Ludwinów, Zagajów, Kolonia Zagajów, Magierów, Piestrzec, Włosnowice, Świniary.

Odbierane będą:

·         wielkogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego (chłodziarki, zamrażarki, pralki, zmywarki, mikrofalówki itp.)

·         małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego (odkurzacze, tostery, maszyny do szycia, żelazka, suszarki itp.)

·         sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny (komputery, drukarki, kalkulatory, telefony, sprzęt kopiujący itp.)

·         sprzęt audiowizualny (odbiorniki radiowe, telewizory, sprzęt video itp.)

·         sprzęt oświetleniowy, żarówki energooszczędne

·         narzędzia elektryczne i elektroniczne (wiertarki, piły itp.)

·         urządzenia zawierające elementy elektryczne

·         zużyte opony

·         meble, odpady wielkogabarytowe.

Mieszkańców prosimy o wystawienie odpadów przed posesję do godziny 8°° w dniu zbiórki w sposób nie powodujący zakłóceń w ruchu pieszym i kołowym; odpady wystawione
w innych terminach niż wskazane nie będą odbierane.

 


 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega

Od godziny 15:30 dnia 26.03.2019 do godziny 19:30 dnia 27.03.2019 prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 35 km/h...