Wiadomości - Aktualności

Harmonogram spotkań informacyjnych dla NAUCZYCIELI I RODZICÓW – reforma edukacji

Dodał: lkobos Data: 2017-02-17 08:11:40 (czytane: 1325)

Szanowni Państwo, w związku z wdrażaniem reformy edukacji w dniach 20.02.2017 r. – 9.03.2017 r. odbędą się spotkania dla nauczycieli oraz rodziców uczniów świętokrzyskich szkół/placówek.

Podczas spotkań zostaną omówione tematy związane z wejściem w życie ustaw z dnia 14 grudnia 2016 – Prawo oświatowe oraz Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe i wynikające z nich zadania dla organów prowadzących, nadzoru pedagogicznego, dyrektorów szkół i nauczycieli. Ponadto przedstawione zostaną informacje na temat nowej podstawy programowej kształcenia ogólnego.

We wszystkich powiatach spotkania:

- dla NAUCZYCIELI rozpoczynają się o godzinie 14.00. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji dla nauczycieli.

- dla RODZICÓW rozpoczynają się o godzinie 16.00. Rodzice chcący wziąć udział w spotkaniach nie rejestrują się poprzez stronę internetową. Listy obecności będą dostępne na miejscu.

Zobowiązuję Państwa Dyrektorów do poinformowania nauczycieli i rodziców o planowanym wydarzeniu !!!

Harmonogram spotkań dla nauczycieli i rodziców na stronie Kuratorium Oświaty w Kielcach


 

Zobacz także

EkoEnergia Polska Sp. z o.o. zaprasza

Dodane: 2018-05-23 18:01 - czytane (72)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na wspaniały koncert!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na koncert Kwintetu Jerzego Cygana " Od J.S. Bacha do G.Millera". Koncert odbędzie...