Wiadomości - Aktualności

Festyn Rodzinny w Zborowie

Dodał: lkobos Data: 2021-09-14 08:47:30 (czytane: 300)

Gmina Solec-Zdrój zakończyła już sezon wakacyjny Festynem Rodzinnym w Zborowie.

Pierwotnie planowany był na 28 sierpnia, ale ze względu na pogodę został przełożony na 11 września. Była to bardzo dobra decyzja. Piękne słońce już od wczesnych godzin porannych zachęcało wszystkich do wspólnej zabawy.
Impreza rozpoczęła się o godz. 16.00 i trwała do późnych godzin nocnych. Na początku organizatorzy przygotowali dla młodszych uczestników festynu blok z animacjami, konkursami, nagrodami. W tych zabawach ochoczo brały udział nie tylko dzieci, ale także ich rodzice i opiekunowie. Dużo ciekawych zabaw wywoływało lawinę śmiechu u wszystkich.  Swoje stoisko miała też Akademia Champions, która przygotowała liczne zabawy, konkursy z nagrodami. Był to blok typowo sportowy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchańce i stoiska z zabawkami oraz z gastronomią.
 Na scenie wystąpili również podopieczni Pana Radosława Kornasia prezentując swoje umiejętności wokalne. Wszyscy z niecierpliwością czekali na blok cygański w wykonaniu Sceny JUNO z Lublina. Artyści nie zawiedli publiczności i ich występ w barwnych, oryginalnych strojach cygańskich porwał wszystkich do tańca. Podczas festynu odbywała się również promocja szczepień przeciwko COVID-19.
Wszystkich miłośników imprez plenerowych zapraszamy za rok, a wielbicieli imprez sportowych na wolnym powietrzu już w grudniu br. na VI Bieg Mikołajowy w Solcu-Zdroju.

 piknik.jpg

 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Gmina Solec – Zdrój szczepi się przeciwko COVID – 19

Urząd Gminy w Solcu – Zdroju informuje, że w ramach promocji szczepień przeciwko COVID – 19 prowadzi akcję, w ramach...