Wiadomości - Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W SOLCU-ZDROJU

Dodał: lkobos Data: 2018-06-06 06:13:15 (czytane: 202)

RADOSNE ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA W SOLCU-ZDROJU

Dzień Dziecka był znakomitą okazją do beztroskiego świętowania tego szczególnego dnia. Wójt Gminy Solec-Zdrój Pan Adam Pałys oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju na Boisku Sportowym przy Zespole Szkół w Solcu –Zdroju przygotowało dla naszych najmłodszych mieszkańców mnóstwo atrakcji. Zjazdy na dmuchanych zjeżdżalniach - pozwoliły naszym dzieciakom dać upust swojej fantazji.

 

Dla tych, których nudziło stanie w kolejce czas organizowały panie animatorki. Dzieci mogły potańczyć do znanych przebojów, a także przyozdobić swoją twarz pięknymi malunkami. W między czasie na hali sportowej młodzież pod okiem pana Pawła Fortuny mogła uczestniczyć w ,,Halowym Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka” w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

 

Trzeba przyznać, że dzieci są wspaniałymi i wdzięcznymi  odbiorcami wszelkich tego typu wydarzeń. Dlatego też w okresie wakacyjnym Gminne Centrum Kultury w Solcu -Zdroju będzie pamiętało o najmłodszych i już dziś przygotowuje plan na wakacyjne szaleństwa dla najmłodszych.

 

Zobacz także

Szalone powitanie wakacji w Solcu - Zdroju !

Dodane: 2018-06-19 18:36 - czytane (68)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

KOLONIE LETNIE 2018

OFERTA PRZEZNACZONA DLA DZIECI ROLNIKÓW DO 16 ROKU ŻYCIA – urodzonych po 1 stycznia 2002 r.!...