Wiadomości - Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W SOLCU-ZDROJU

Dodał: lkobos Data: 2018-06-06 06:13:15 (czytane: 596)

RADOSNE ŚWIĘTOWANIE DNIA DZIECKA W SOLCU-ZDROJU

Dzień Dziecka był znakomitą okazją do beztroskiego świętowania tego szczególnego dnia. Wójt Gminy Solec-Zdrój Pan Adam Pałys oraz Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju na Boisku Sportowym przy Zespole Szkół w Solcu –Zdroju przygotowało dla naszych najmłodszych mieszkańców mnóstwo atrakcji. Zjazdy na dmuchanych zjeżdżalniach - pozwoliły naszym dzieciakom dać upust swojej fantazji.

 

Dla tych, których nudziło stanie w kolejce czas organizowały panie animatorki. Dzieci mogły potańczyć do znanych przebojów, a także przyozdobić swoją twarz pięknymi malunkami. W między czasie na hali sportowej młodzież pod okiem pana Pawła Fortuny mogła uczestniczyć w ,,Halowym Turnieju Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka” w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

 

Trzeba przyznać, że dzieci są wspaniałymi i wdzięcznymi  odbiorcami wszelkich tego typu wydarzeń. Dlatego też w okresie wakacyjnym Gminne Centrum Kultury w Solcu -Zdroju będzie pamiętało o najmłodszych i już dziś przygotowuje plan na wakacyjne szaleństwa dla najmłodszych.

 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA POBORU WODY

SZANOWNI PAŃSTWO! W związku z brakiem opadów atmosferycznych i niskimi stanami wód na ujęciach zwracamy się z prośbą do mieszkańców...