Wiadomości - Aktualności

Polonus z nowym połączeniem do Solec-Zdrój!

Dodał: lkobos Data: 2019-04-16 14:20:04 (czytane: 1558)

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy wprowadza do swojej siatki połączeń nową miejscowość uzdrowiskową Solec-Zdrój. Już od poniedziałku, 15 kwietnia linia z Warszawy, przez Białobrzegi, Radom, Skarżysko-Kamienna, Kielce, Busko-Zdrój zostanie wydłużona o nowy przystanek. Bilety dostępne są na stronie pkspolonus.pl oraz PolonusPartner.pl.

Wprowadzamy do naszej oferty nową miejscowość uzdrowiskową.  – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Autokary Polonus w ramach nowego połączenia będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie o 09:20, po to by dotrzeć do Solca-Zdroju o godzinie 14:00.

W drodze powrotnej wyjazdy z Solec-Zdrój do Warszawy od poniedziałku do soboty realizowane są o godzinie 15:00, docierając do Warszawy o godz. 19.45. Natomiast w niedzielę autokary będą wyjeżdżały o godz. 15:45, przyjeżdżając do Warszawy o 20:30.

Polonus do obsługi swoich połączeń przeznacza komfortowe i nowoczesne
autokary marki Scania,
wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V.
Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.

 

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl, www.PolonusPartner.pl, www.zdo.pl oraz www.DworzecOnline.pl.

 

Polonus

Polonus jest narodowym przewoźnikiem autokarowym świadczącym usługi przewozu osób w regularnej komunikacji lokalnej, dalekobieżnej i międzynarodowej. Strategiczny polski przewoźnik, będący spółką Skarbu Państwa obsługuje blisko 40 linii, łącząc główne ośrodki miejskie i turystyczne z Warszawą. Z usług Polonusa, realizowanych w oparciu
o bazy transportowe w Warszawie, Nowym Dworze Mazowieckim i Piasecznie korzysta ponad 4,5 mln pasażerów rocznie.

Jednocześnie Polonus jest operatorem Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia – jednego z największych
i najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce, który obsługuje 3 mln pasażerów rocznie. Spółka posiada własny system zarządzania dworcem oraz platformę sprzedaży biletów DworzecOnline.pl oraz zdo.pl. Polonus jest laureatem konkursu „Bezpieczny Pasażer” przyznawanemu na najwyższe standardy bezpieczeństwa w przewozie pasażerów.

Oferta wiodącego polskiego przewoźnika skierowana jest do osób, które chcą podróżować komfortowo, bezpiecznie
i w atrakcyjnych cenach. Polonus posiada w ciągłej sprzedaży promocyjne pule biletów po 5 zł, 10 zł i 15 zł oraz zapewnia zniżki do 30% na bilet powrotny czy stały rabat 50% dla dzieci i uczniów w wieku do 13 lat.

Najpopularniejsze kierunki całoroczne, obsługiwane przez Polonus, to linie do: Szklarskiej Poręby, Kudowy-Zdroju, Krynicy-Zdroju, Kętrzyna, Mrągowa, Gołdapi, Buska-Zdrój, Koszalina, Olsztyna i Sandomierza. Najpopularniejsze miejscowości sezonowe, z których korzystają pasażerowie to: Mielno, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Krynica Morska, Giżycko czy Mikołajki. W komunikacji międzynarodowej Polonus obsługuje linie do: Lwowa, Truskawca, Drohobycza i Iwano-Frankowska w Ukrainie.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem video pod linkiem: https://youtu.be/ep8PsXrok6c

 

polonus_solec_z.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Informacja

ZBIÓRKA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, OPON, MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ...