Wiadomości - Aktualności

Co warto zobaczyć w Gminie Solec - Zdrój - Kompleks basenów mineralnych

Dodał: lkobos Data: 2020-08-10 10:49:19 (czytane: 583)

Kompleks basenów mineralnych w Solcu – Zdroju to nowoczesny obiekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów, albowiem łączy w sobie rekreację i relaks oraz lecznictwo uzdrowiskowe.

Kompleks składa się z basenu rekreacyjnego z wysoko zmineralizowaną wodą, z nowoczesnymi urządzeniami hydroterapeutycznymi (leżanki masujące, gejzery, zjeżdżalnie), basenu z wodą solankowo – siarczkową (jedną z najlepszych w Polsce i Europie solanką siarczkową pochodzącą ze źródła „Malina”), brodzika dla najmłodszych z wodą o temperaturze 34°C, zjeżdżalnią i jeżem wodnym, strefy Saun i Wellness, która oferuje relaks m.in. w saunie ziołowej, parowej, fińskiej, wannie SPA do schładzania, tepidarium z wypoczywalnią, natryski wrażeń, banię do zanurzania i schłodzenia oraz kubeł z zimną wodą oraz zewnętrznego basenu letniego z plażą i leżakami.

Obiekt oferuje także szereg zabiegów rehabilitacyjnych m.in. z zakresu hydroterapii, balneoterapii, kinezyterapii oraz masażu, kąpiele w silnej wodzie siarczkowej, zabiegi SPA na ciało.

Sala fitness wyposażona została w profesjonalne urządzenia do ćwiczeń; można również skorzystać z zajęć aerobiku w wodzie.

Restauracja „Źródło Smaku” podzielona jest na strefy: mokrą – bez konieczności zmiany stroju oraz suchą.

BASENY.jpg 

 BASENY_1.jpg

BASENY_2.jpg 

BASENY_3.jpg 

BASENY_4.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega

...