Wiadomości - Aktualności

Budynek Ośrodka Zdrowia w Solcu-Zdroju odremontowany.

Dodał: lkobos Data: 2018-07-27 13:03:52 (czytane: 731)

Przez kilka ostatnich tygodni w budynku ośrodka zdrowia w Solcu-Zdroju trwał remont części pomieszczeń zlokalizowanych na parterze. Remont został sfinansowany przez Przychodnię "Eskulap" Sp. z o.o., która odzyska środki wydane na jego pokrycie poprzez zwolnienie z opłaty czynszu za wynajem pomieszczeń w budynku ośrodka zdrowia – łącznie 15.930,68 zł.

Już od wejścia do budynku widać kolosalną zmianę.

Uzupełniono i wymieniono terakotę na posadzkach, przebudowana została rejestracja, wymalowano ściany w poczekalni i rejestracji, żeliwne grzejniki i drzwi. Z płyt gipsowo – kartonowych wykonano zabudowę rur CO. Zamontowano lampy ledowe w poczekalni ogólnej. W rejestracji na podwieszanym suficie zamontowano blendę reklamową.


- Przede wszystkim , chcę podziękować naszym pacjentom za cierpliwość, nie było łatwo. Nasza Przychodnia została w pełni zinformatyzowana. Z własnych środków w każdym gabinecie zamontowaliśmy nowoczesny komputer. Wszystko jest połączone w sieci, dzięki temu usprawniliśmy zdecydowanie pracę a także dostosowaliśmy się do nowych wymagań , które przed nami postawi Ministerstwo Zdrowia. Bardzo ważną rzeczą była wymiana centrali telefonicznej. Aktualnie w recepcji do dyspozycji są dwa numery na dwóch stanowiskach. Gdy zajęty jest jeden , automatycznie następuje przekierunkowanie na drugi. Stworzyliśmy nową recepcję- dwustanowiskową, otwartą na pacjenta, wymieniliśmy szafy kartotekowe, dostosowaliśmy wszystko do warunków RODO. Zakupiliśmy wygodne, kolorowe krzesełka na poczekalnię, meble , tablice informacyjne. Zamontowane zostały także kolejkomaty. Przyjazną atmosferę tworzą także kwiaty i elementy dekoracyjne na ścianach. Jesteśmy zadowoleni, gdyż nie ma osoby, która by nie chwaliła naszych zmian - mówi V-ce Prezes Zarządu Przychodni Pani Małgorzata Kryczka.

osr_1.jpg 

osr_2.jpg 

osr_3.jpg


Remont pomieszczeń udało się przeprowadzić dzięki wsparciu finansowemu Gminy za co chciałabym serdecznie podziękować Panu Adamowi Pałysowi Wójtowi Gminy Solec-Zdrój. Bez udziału Gminy nie byłoby to możliwe, powiedziała Pani Małgorzata Kryczka.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA POBORU WODY

SZANOWNI PAŃSTWO! W związku z brakiem opadów atmosferycznych i niskimi stanami wód na ujęciach zwracamy się z prośbą do mieszkańców...