Wiadomości - Aktualności

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców gminy Solec-Zdrój

Dodał: lkobos Data: 2018-08-22 13:58:28 (czytane: 541)

Trwa nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe, które odbywają się w Gminnym Centrum Kultury w Solcu - Zdroju w ramach projektu „Latająca Akademia Edukacji Cyfrowej” realizowanego przez Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Kielecką.

Obecnie zostały wolne miejsca w grupach wiekowych 18-34 i 35-44. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłaszać udział w szkoleniu mogą mieszkańcy gminy Solec – Zdrój mieszczący się w powyższych grupach wiekowych.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Dodatkowo organizatorzy zapewniają w czasie szkoleń wyżywienie, materiały dydaktyczne, transport dla osób niepełnosprawnych. Godziny szkoleń są dopasowane do możliwości czasowych uczestników. Poziom szkolenia jest dostosowany do umiejętności uczestników. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szkolenia przeprowadzana będą zarówno dla osób, które nie miały nigdy do czynienia z komputerem jak i dla tych którzy chcą rozwinąć posiadane umiejętności, poznać różne programy, czy tworzyć własne strony internetowe, poznawać najnowsze technologie cyfrowe, i in.

Osoby zainteresowane mogą uzyskać szczegółowe informacje w Gminnym Centrum Kultury w Solcu – Zdroju, ul. Partyzantów 8a, tel. 41 377 60 49 (GCK czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11-19).

Można także zgłaszać swój udział w szkoleniu poprzez rejestrację na stronie internetowej projektu https://nabor.latajaca.pl/

 

 

 

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIACH - WARTO STALE SIĘ ROZWIJAĆ!

Zobacz także

3 Maja Święto Konstytucji

Dodane: 2019-04-23 14:46 - czytane (59)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zawiadomienie

Urząd Gminy w Solcu - Zdroju informuje, że w dniu 21.08.2018 roku (wtorek) w godzinach 8:00-15:00 z powodu awarii nastąpi przerwa...