Wiadomości - Aktualności

Akcja bezpłatnego wykonywania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 dla mieszkańców powiatu buskiego

Dodał: lkobos Data: 2021-04-08 14:47:11 (czytane: 602)

W związku z realizacją projektu pn. „Powiat Buski – STOP koronawirusowi!” informujemy, iż istnieje możliwość poddania się bezpłatnym badaniom (testom) na wykrycie SARS-CoV-2 metodą RT-PCR (wymaz).

test_korona.jpg 

Nie bądźmy bierni, albowiem każde tego typu działania przybliżają Nas do wygrania walki z pandemią.

Akcje tego typu zostały już przeprowadzone na terenie Gminy Gnojno, Busko – Zdrój oraz Solec – Zdrój – przetestowanych zostało już ponad 200 osób. Zaznaczamy, że osoby, które brały udział w testach nie zostają wykluczone z ponownego udziału w badaniu.

Po zebraniu grupy 40 osób zostanie ustalone miejsce (testy będą przeprowadzane na terenie miejscowości Solec – Zdrój) i termin wykonania testu.

W celu poddania się badaniom (testom) na wykrycie SARS CoV-2 należy skontaktować się z pracownikiem Urzędu Gminy w Solcu – Zdroju Panią Anną Bogacz pod numerem telefonu 41 377 60 41. Dane potrzebne do zapisów na badania: imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Termin zgłoszeń ustala się do momentu zebrania grupy 40 osób chętnych do udziału w badaniu.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z poddaniem się w/w badaniu: https://bip.powiat.busko.pl/p,243,klauzule-informacyjne

 

 Ustalony termin to 13 kwiecień 2021r. o godzinie 14:30, Hala Sportowa przy Szkole w Solcu-Zdroju

 

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Solec – Zdrój.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Spotkanie konsultacyjne SGU RP nt. projektu Krajowego Planu Odbudowy. 11 marzec 2021.

Gminy uzdrowiskowe rozczarowane treścią Krajowego Planu Odbudowy. Pomimo zapowiedzi resortu rozwoju w Krajowym Planie Odbudowy nie uwzględniono...