Wiadomości - Aktualności

"Zatrzymaj się! Rozruszaj całe ciało – miejsca spoczynkowe dla rowerzystów"

Dodał: lkobos Data: 2018-06-29 20:40:31 (czytane: 740)

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Soleckiej zakończyło realizację projektu pn. "Zatrzymaj się! Rozruszaj całe ciało – miejsca spoczynkowe dla rowerzystów", na który pozyskano środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach osi LEADER Działanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na realizację lokalnej strategii rozwoju opracowanej przez Lokalną Grupę Działania "Królewskie Ponidzie" (przedsięwzięcie III.2.2.Rozwój infrastruktury rekreacyjnej , sportowej i kulturalnej).

W dniu 27 czerwca 2018 roku przedstawiciele stowarzyszenia wraz z Panem Adamem Pałysem Wójtem Gminy Solec-Zdrój uroczyście przekazali w użytkowanie siłownie zewnętrzne wraz z obiektami małej architektury gospodarzom miejscowości. Projekt objął swym zasięgiem 7 miejscowości z terenu Gminy Solec-Zdrój: Wełnin, Solec-Zdrój, Piasek Mały, Zagajów, Zborów, Kików, Zagaje Kikowskie. Place zostały wyposażone łącznie w 58 stanowisk do ćwiczeń, ławostoły, kosze na śmieci, stojaki na rowery i tablice z regulaminem. Ponadto do 3 miejscowości zostały zakupione altany wraz z ławostołami.

Całkowity koszt zadania wyniósł: 153.825,54 zł, w tym dofinansowanie: 136.904,00 zł.

odbior040.jpg 

odbior041.jpg 

odbior042.jpg 

 odbior043.jpg

odbior044.jpg 

 

WIĘCEJ W GALERII ZDJĘĆ


 

logotypy_euro_2.png 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

KOMUNIKAT W SPRAWIE OGRANICZENIA POBORU WODY

SZANOWNI PAŃSTWO! W związku z brakiem opadów atmosferycznych i niskimi stanami wód na ujęciach zwracamy się z prośbą do mieszkańców...